Інтегрована система електронної ідентифікації

Інтегрована система електронної ідентифікації ID.GOV.UA (далі — ІСЕІ) інформаційно-телекомунікаційна система, яка призначена для технологічного забезпечення зручної, доступної та безпечної електронної ідентифікації та автентифікації користувачів системи, сумісності та інтеграції схем електронної ідентифікації, їх взаємодії з офіційними вебсайтами (вебпорталами), інформаційними системами органів державної влади, органів місцевого самоврядування, юридичних осіб і фізичних осіб — підприємців, забезпечення захисту інформації та персональних даних з використанням єдиних вимог, форматів, протоколів та класифікаторів, а також задоволення інших потреб, визначених актами законодавства.

Функціонування та використання ІСЕІ визначається Законом України “Про електронні довірчі послуги”, Положенням про інтегровану систему електронної ідентифікації, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 19 червня 2019 р. № 546 (зі змінами), іншими нормативно-правовими актами сфери електронної ідентифікації.

Користувачі ІСЕІ — фізичні та юридичні особи, фізичні особи — підприємці, які звертаються до інформаційно-телекомунікаційних систем суб’єктів взаємодії та проходять електронну ідентифікацію за допомогою системи з використанням засобів електронної ідентифікації, функціонування яких забезпечується системою, та у визначеному законодавством порядку надали згоду на обробку своїх персональних даних.

ІСЕІ є складовою частиною інформаційно-телекомунікаційної інфраструктури, що забезпечує електронну взаємодію суб’єктів взаємодії з користувачами системи та забезпечує:

Суб’єктами взаємодії ІСЕІ є:

Об’єктами взаємодії є:

Станом на сьогодні до ІСЕІ інтегровано:
7      Схем електронної ідентифікації
20    Надавачів електронних довірчих послуг
14   Надавачів послуг БанкID
3     Надавача послуг Mobile ID
130  Систем, підключених до ІСЕІ для автентифікації
71   Система, підключена до ІСЕІ для створення та перевірки кваліфікованого електронного підпису

ІСЕІ функціонує цілодобово сім днів на тиждень.

Підключення до ІСЕІ - швидкий спосіб реалізації сервісу автентифікації користувачів Ваших систем. При цьому Вам не потрібно піклуватись про оновлення програмного забезпечення сервісу автентифікації та підключення нових засобів електронної ідентифікації, які з'являються на ринку України. Про все це дбає держатель ІСЕІ - Мінцифри та технічний адміністратор ІСЕІ - ДП "ДІЯ".

Для швидкої інтеграції з ІСЕІ пропонуємо укласти Примірний договір про приєднання до інтегрованої системи електронної ідентифікації.

Договір набуває чинності з моменту прийняття Мінцифри належним чином заповненої Заяви про приєднання до цього Договору, підписаної кваліфікованим електронним підписом уповноваженої особи від імені юридичної особи та відправленої до Мінцифри.

Тож зробіть три простих кроки до результату:


1) Ознайомтесь з умовами Примірного договору про приєднання до інтегрованої системи електронної ідентифікації;

2) Заповніть, підпишіть за допомогою кваліфікованого електронного підпису Заяву приєднання та відправте її до нас;

3) Отримайте необхідні інструкції від технічного адміністратора ІСЕІ щодо підключення.


ПІДКЛЮЧИТИСЬ ДО ID.GOV.UA