Запобігання корупції

ДП «ДІЯ» співпрацює із особами, які повідомляють про можливі факти порушень Антикорупційної програми, корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, а також інших порушень вимог Закону України «Про запобігання корупції».

Антикорупційна програма ДП "ДІЯ"

Повідомлення про будь які підозри про наміри чи вчинки, які пов’язані з корупційними діями, просимо надсилати за допомогою форми зворотного зв’язку, відповідно до наказу Національного агентства з питань запобігання корупції від  02.04.2020 №127/20, зареєстрованого в  Міністерстві юстиції України22 квітня 2020 р. за N 370/34653 «Про затвердження Вимог до захисту анонімних каналів зв'язку, через які здійснюються повідомлення про можливі факти корупційних або пов'язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України "Про запобігання корупції".

 

 

Інформація в повідомленні повинна стосуватися конкретної особи, містити фактичні дані, що підтверджують можливе вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, інших порушень вимог Закону, які можуть бути перевірені, а також необхідні докази, щодо працівників Підприємства.