Отримати послугу КЕП

Як отримати послугу?

Для отримання послуги перейдіть на офіційний сайт КНЕДП "ДІЯ" за посиланням: ca.diia.gov.ua та натисніть кнопку "Отримати послугу".

Як подовжити дію сертифікату онлайн?

Онлайн продовження нових сертифікатів зможуть лише ті користувачі, які мають:

  • чинні сертифікати (наприклад до закінчення строку чинності сертифікатів залишилося декілька днів);
  • незмінні реєстраційні дані (ПІБ, адреса, код ЄДРПОУ, тощо);

При забезпеченні цих умов перейдіть за посиланням: ca.diia.gov.ua/make-certificates і виконайте послідовно 4 кроки для оновлення.

УВАГА!

Перед початком роботи із онлайн-сервісом оновлення сертифікатів необхідно завершити роботу всіх відкритих браузерів та програм і заново запустити лише одну вкладку в одному екземплярі.

Де отримати послугу?

Отримати послугу можливо в одному з пунктів обслуговування, перелік яких розміщенно на офіційному сайті за посиланням: ca.diia.gov.ua/contacts. Також при заповненні форми, після натискання кнопки "Замовити", можливо обрати область, місто та пункт облуговування. Слід зазначити, що послугу можливо буде отримати лише в тому пункті обслуговування, який було обрано та сплачено за послугу та/або товар.

Як сплатити за послугу?

Оплату здійснює фізична особи?

Оплатити за послугу можливо: онлайн на сайті після заповнення заяви на реєстрацію або у відділенні банку, квитанція на оплату надходить на електронну пошту у вкладенні разом з заявою на реєстрацію.

Оплату здійснює юридична особа?

Оплатити за послуги можливо по рахунку або уклавши договір з ДП "Дія" (для державних установ), який можливо завантажити за наступним посиланням: ca.diia.gov.ua/contracts або уклавши договір з Представництвом "Дії' . Форми договорів Представництв "Дії" можливо отримати звернувшись безпосередньо до Представництва перелік яких можливо переглянути за посиланням: ca.diia.gov.ua/contacts.

Якщо закінчився термін чинності сертифіката?

У випадку змін персональних даних, що відбулися з моменту випуску старого сертифіката та\або закінчення терміну дії сертифікату, для отримання нового сертифіката користувачеві необхідно особисто відвідати представництво Надавача. Адреса та контакти пунктів обслуговування Надавача розміщенні на офіційному сайті за посиланням: ca.diia.gov.ua/contacts